Transformacja z Akademią

2023-11-06 08:20:12

Sokół zakończył sezon. Pewne zwycięstwo ze spadkowiczem

2021-06-27 15:24:21
Bez większych problemów Sokół Kleczew zwyciężył na własnym terenie z przedostatnim w tabeli III ligi Chemikiem Police. Podopieczni Mariusza Bekasa uczcili dziesiąty z rzędu sezon na tym szczeblu rozgrywek wygraną 3:1.

Górnik kontynuuje serię. Słabsza druga połowa zdecydowała o podziale punktów

2021-06-13 13:41:48
Po raz siódmy z rzędu biało-niebiescy zeszli z boiska ze zdobyczą punktową. Remis 2:2 w starciu z Chemikiem Police można odbierać jednak ambiwalentnie. Górnik wyjątkowo był faworytem meczu, a w znacznie słabszej drugiej połowie musiał ratować remis.

Porządne strzelanie Sokoła. Kleczewianie rozbili Gwardię Koszalin.

2021-06-13 12:41:29
Sokół Kleczew rozgromił na wyjeździe Gwardię Koszalin 2:6 i powrócił na pierwsze miejsce grupy spadkowej III ligi. Zwycięstwo pokazało przede wszystkim jakość ławki rezerwowych zespołu Mariusza Bekasa, który porządnie zamieszał meczową jedenastką.

Szósty mecz z rzędu bez porażki. Górnik wydarł punkt w doliczonym czasie gry

2021-06-08 07:49:16
Po jednobramkowej wygranej w środku tygodnia z Gwardią Koszalin koninianie powrócili wreszcie na własny stadion. Górnik podejmował sąsiada w tabeli Gryfa Wejherowo, a emocje towarzyszyły spotkaniu do ostatnich chwil.

Biało-niebiescy z patentem na Unię Swarzędz. Wygrali mimo gry w osłabieniu

2021-05-23 10:04:49
Po raz drugi w tym roku Górnik Konin pokonał na wyjeździe Unię Swarzędz 0:2. Podopieczni Marcina Muzykiewicza notują najlepszą serię w tym sezonie. W trzech ostatnich spotkaniach zdobyli 7 punktów.

Wciąż bez punktów po podziale ligi. Minimalna porażka Górnika

2021-04-25 11:03:01
Po wyrównanym boju Górnik Konin doznał jednobramkowej porażki z Unią Janikowo. Rywal z górnej części tabeli grupy spadkowej wyjechał z Konina z trzema punktami, dzięki bramce zdobytej z rzutu wolnego. Przed biało-niebieskimi jeszcze dwie próby z rzędu przełamania złej serii w spotkaniach domowych.

Miasto poszukuje skarbnika. Jakie warunki muszą spełnić kandydaci na to stanowisko?

2021-03-23 13:05:45
Prezydent ogłosił konkurs na stanowisko Skarbnika Miasta Konina. Oferty można składać do 5 kwietnia. Obecny skarbnik miasta, Kazimierz Lebioda, przechodzi na emeryturę z końcem lipca tego roku.

Górnik walczył do końca. O porażce zadecydowały gole z pierwszej połowy

2021-03-14 13:31:56
Bramki z końcówki pierwszej połowy okazały się kluczowe dla losów spotkania Górnika Konin i GKS-u Przodkowo. Biało-niebieskim nie udało się zdobyć punktów mimo ambitnej postawy.

Pierwsza wygrana w sezonie stała się faktem. Udany wiosenny start Górnika

2021-03-07 10:43:17
Bardzo długo na zwycięstwo kazali czekać swoim kibicom seniorzy Górnika Konin. Zespół, który zimą przeszedł kolejną rewolucję pokonał na wyjeździe inną drużynę z końca tabeli, Chemika Police.

Wracają rozgrywki piłkarskie! Oprócz Górnika i Sokoła zagra V liga i okręgówka

2021-03-05 08:08:44
Po trzech miesiącach przerwy do gry wracają trzecioligowcy, a po jeszcze dłuższej zimie na boiska w naszym regionie znów zawitają zawodnicy klubów z V ligi i klasy okręgowej. Czwartoligowcy z grupy spadkowej zagrają tydzień później.

Faza play-off z udziałem obu ekip z regionu? SPS o krok od celu, Wilki już pewne

2021-02-01 14:56:04
16. kolejka II ligi siatkówki to szczególnie udany moment sezonu dla SPS-u Konspol Słupca, który wdarł się do czołowej czwórki. Z kolei Wilki Wilczyn zagrały dwa mecze w ciągu dwóch dni, prezentując dwa oblicza.

Niespodzianka w Słupcy. SPS ograł lidera po tie-breaku

2021-01-09 21:04:01
Styczeń może być bardzo dobrym miesiącem dla siatkarzy SPS-u Konspol Słupca. Podopieczni Marka Jankowiaka zwyciężyli drugi raz w tym tygodniu. Po wygranej z outsiderem z Polic tym razem pokonali za 2 punkty faworyzowany LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz, który do tej pory przewodził w tabeli II ligi siatkówki.

Siatkarskie zaległości nadrobione. Błyskawiczne zwycięstwo SPS-u

2021-01-06 18:05:19
Zgodnie z planem zakończył się wyjazdowy mecz SPS-u Konspol Słupca, w którym siatkarze z regionu konińskiego rozbili czerwoną latarnię ligi, SMS Police. Gospodarze nie zdołali zdobyć w żadnej z partii nawet 15 punktów.

Druga wygrana za trzy punkty z rzędu. SPS wrócił do czołówki

2020-11-23 08:50:09
Po przełamaniu się w zaległym starciu z Eneą Energetykiem Poznań i pewnej wygranej w trzech setach SPS znów zwyciężył za trzy punkty. Tym razem we własnej hali słupczanie pokonali 3:1 Steico Noteć Czarnków.

Świetna seria podtrzymana. Błyskawiczne zwycięstwo Wilków Wilczyn

2020-11-15 00:51:20
Ostatnie tygodnie to pasmo zwycięstw siatkarzy LUKS-u Wilków Wilczyn, którzy plasują się na drugiej pozycji w tabeli II ligi. Tym razem podopieczni Tomasza Robaka rozbili ostatni w lidze SMS Police.