Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Więcej zerwanych dachów niż powalonych drzew. Sześć zdarzeń w samym Sompolnie (AKTUALIZACJA)

10:55, 17.01.2022 Aktualizacja: 04:28, 14.10.2025
Skomentuj Więcej zerwanych dachów niż powalonych drzew. Sześć zdarzeń w samym...

– To prawdziwyarmagedon! – komentują mieszkańcy gmin Sompolno i Wierzbinek, które najbardziejdotknęła wichura. – Jest więcej zerwanych dachów, niż powalonych drzew –informują strażacy i druhowie, którzy ciągle walczą ze skutkami nawałnicy.

Najbardziej w "śnieżnej trąbie" ucierpiała północna część Sompolna:ulica Piotrkowska, Nadnotecka, Leśna, pozrywane dachy, wyrwane drzewa. Jedno powalone zostało przez wiatr przy kościele parafialnym pw.Św Marii Magdaleny (widok od strony ulicy Kościelnej).

na

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%