Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Golinie zostali oficjalnieuczniami placówki. Ze względu na sytuację epidemiczną ślubowanie przebiegałow salach lekcyjnych, bez akademii i gości. – Uroczystość skrócona została doniezbędnego minimum, nie tracąc jednak przy tym nic ze swojej podniosłości –informuje Przemysław Ciesielski, nauczyciel z SP w Golinie.
Przyzachowaniu obostrzeń sanitarnych, symbolicznegopasowania dokonała dyrektor EwaKutnik. Poprzedziło je złożenie ślubowania, którego świadkami byli wychowawczynie – Iwona Kasprzak (Ia), Danuta Wysokowska (Ib), AgnieszkaDobrowolska (Ic) i nauczyciel wspierający Marta Kucharska (Ia).
Poślubowaniu pierwszoklasiści otrzymalidyplomy oraz pamiątkowe medale i upominki ufundowane przez Radę Rodziców.
zdj. Marta Kucharska
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz