Wygrana z dawnym ekstraklasowcem. Sokół ograł Zawiszę Bydgoszcz

2021-02-04 08:25:10

W środku tygodnia kleczewianie rozegrali kolejny mecz kontrolny. W Trzemesznie mierzyli się z liderującym w kujawsko-pomorskiej IV lidze Zawiszą Bydgoszcz. Zawodnicy Mariusza Bekasa wygrali 3:1.

Był to już piąty mecz sparingowy Sokoła w trwającym okresie przygotowawczym. Bydgoszczanie do tej pory zagrali tylko jedno takie spotkanie, w którym rozgromili 5:1 piątoligową Pogoń Łobżenicę.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem. Na prowadzenie kleczewian wyprowadził już w 11. minucie niezawodny Łukasz Zagdański. 10 minut później do wyrównania doprowadził Tomasz Żyliński.

O zwycięstwie Sokoła zadecydował ostatni kwadrans meczu. Najpierw rzut karny wykorzystał Stanisław Wędzelewski, a w ostatniej minucie meczu wynik na 3:1 podwyższył były zawodnik Górnika Konin, Dawid Śnieg.

Już w najbliższą sobotę zawodników Mariusza Bekasa czeka sparing z Sokołem Ostróda.