Dla Niepodległej. VII Bieg Służb Mundurowych

2023-11-12 10:09:00
Anna Chadaj

O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Turku insp. Michała Grzelaka, miłośnika tej dyscypliny sportu, walczyli wczoraj przedstawiciele służb mundurowych. Okazją pięknej rywalizacji było Narodowe Święto Niepodległości.

Impreza została zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Turku. Biegacze sprawdzali swoją sprawność na dystansie 10 kilometrów. Zwycięzcą biegu został Tomasz Kunikowski osiągając wynik 35,03. II miejsce zajął Aron Przybył (35,25), a na III miejscu uplasował się Pietras Pranckumas z wynikiem 37,38. Najlepszą z kobiet okazała się Paulina Ciurlej z wynikiem 54,35.

Bieg przebiegał w atmosferze fair play. Zawodnicy bardzo chwalili organizatorów za poziom przygotowania biegu i wielu z nich zadeklarowało udział w imprezie za rok.