Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Oszuści znów pojawili się na terenie Konina. Jedna osoba straciła 11 tysięcy złotych

21:57, 22.05.2021 Aktualizacja: 09:09, 10.10.2025
Skomentuj Oszuści znów pojawili się na terenie Konina. Jedna osoba straciła 11...

Konińska policja apeluje o ostrożność. Przed weekendem doszło do kilku próbwyłudzenia pieniędzy na szkodę seniorów. Niestety jedna osoba z Konina zostałaoszukana i straciła 11 tysięcy złotych.

- Apelujemy do członków rodzin iopiekunów osób starszych! – piszą policjanci. - Uświadomcie swoich bliskich,aby byli ostrożni, gdy nagle zadzwoni osoba podająca się za krewnego lubpolicjanta i poprosi o pieniądze.

PAMIĘTAJCIE

Policja nigdy nie prosi o przekazaniepieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem!

Policja nigdy nie informujetelefonicznie o prowadzonych działaniach! Jeżeli odebrałeś taki telefon bądźpewien, że dzwoni oszust!

Nigdy w takich sytuacjach nie przekazujpieniędzy, nie podpisuj dokumentów, nie zakładaj kont w banku i nie przekazujnikomu swoich danych, numerów PIN i haseł!

Po takiej rozmowie natychmiast zadzwońdo kogoś bliskiego na znany ci numer i opowiedz o tym zdarzeniu. Poinformuj policję.

na

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%