Minutą ciszy podczas sesji Rady Miasta Konina uczczono zmarłego wczoraj Józefa Nowickiego, posła trzech kadencji i prezydenta Konina dwóch kadencji (w latach 2010-2018).
– Służył naszemu miastu jako samorządowiec i jako włodarz tego miasta przez dwie kadencje, a wcześniej jako parlamentarzysta przez trzy kadencje, więc w życiu miasta tak naprawdę był obecny przez wiele lat. Człowiek o ogromnej wrażliwości, zaangażowaniu. My tak go zapamiętamy – mówił Wiesław Steinke, przewodniczący rady miasta.
Zapowiedział też, że flagi na masztach będą opuszczone do połowy. Na Ratuszu na fladze z herbem miasta pojawił się kir.

Uczestnicy sesji rady miasta uczcili również pamięć zmarłego sportowca, pięściarza i trenera Zagłębia Konin, Andrzeja Goińskiego.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz