Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Już 10 lat na scenie. Jubileusz Ad Libitum

21:26, 19.11.2023 Aktualizacja: 17:32, 17.10.2025
Skomentuj Już 10 lat na scenie. Jubileusz Ad Libitum

Koniński Kameralny Zespół Smyczkowy Ad Libitum obchodzi 10-lecie działalności.Dzisiaj w Konińskim Domu Kultury na koncercie jubileuszowym wybrzmiała muzyka JohannesaBrahmsa, Hansa Zimmermanna, Claude Francoisa czy Eltona Johna.

Zespół AdLibitum świętuje w tym roku 10-lecie działalności. Na scenie podczas jubileuszowego koncertu obok muzyków AdLibitum uczestnicy zobaczyli i usłyszeli również muzycznych przyjaciół zespołu. Jak mówiMirosław Grzanka, kierownik artystyczny zespołu, artyści chcieliby w takimskładzie spotykać się i koncertować częściej. Stąd pomysł na stworzenie wnaszym mieście kameralnej orkiestry smyczkowej.

KonińskieTowarzystwo Muzyczne przyznało Ad Libitum srebrną odznakę. Gratulacje złożylijubilatom Piotr Korytkowski, prezydent Konina, dyrekcja Konińskiego DomuKultury, Koniński Kameralny Zespół Akordeonowy, Zagórowski Chór Quarta, ZespółWokalny Fantazja z KDK oraz Samorząd i Orkiestra Dęta Quantum z Rychwała.

zdj. KDK

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%