Swojego następcę powitał w drzwiach gmachu kurialnego biskup Wiesław Mering, po czym przedstawił obecnych na spotkaniu pracowników Kurii i innych urzędów diecezjalnych. W imieniu zebranych słowo powitania skierował moderator Kurii, ks. prał. Lesław Witczak, ekonom diecezji, deklarując gotowość wszystkich urzędów do współpracy z nowym biskupem. Biskup Wętkowski – jak czytamy na stronie internetowej diecezji włocławskiej – podziękował za życzliwe powitanie i zadeklarował zasadę kontynuacji, według której potwierdzi osoby na dotychczasowych urzędach kurialnych. Dzisiaj przewidziana jest również wizyta bp. Wętkowskiego w seminarium duchownym i katedrze włocławskiej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz