Sześć bramek w Koninie

2017-07-27 10:58:10

Sześć bramek padło w środowym sparingu Górnika Konin. Podopieczni Czesława Owczarka przegrali 2:4 z Zagłębiem II Lubin.

Rywalem biało-niebieskich były rezerwy ekstraklasowego Zagłębia, beniaminek III ligi. Na murawie jednak toczyła się wyrównana gra. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 9. minucie Dawida Kołodziejczaka pokonał Olaf Nowak. Ostatnie piętnaście minut pierwszej połowy przyniosło Az trzy gole. Wyrównał Krystian Sobieraj, a w 43. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Matusiak. Po strzale Spychały było jednak 2:2.

W drugiej połowie Górnik ruszył do ataku, ale zabrakło skuteczności. A tą popisali się rywale. Najpierw uderzył Jakub Ryś, a później Łukasz Soszyński i Zagłębie wygrało w Koninie 4:2.

Kolejny sparing Górnika już w sobotę. Biało-niebiescy zagrają z Białym Orłem Koźmin Wielkopolski. Górnik Konin: Dawid Kołodziejczak (46’ Bartosz Kordylewski) – Michał Marszałek, Szymon Ćwiek (46’ Maciej Rojewski), Łukasz Wesołowski (46’ Andrzej Górski), Mateusz Augustyniak, Maciej Adamczewski (46’ Igor Witczak), Jakub Matusiak (46’ Bartosz Kowalski), Dawid Przybyszewski (61’ Aleks Sieradzki), Krystian Sobieraj (46’ Mateusz Majer), Aleks Sieradzki (46’ Piotr Radoszewski), Kacper Zieliński.