W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X
LIS - VOLVO 4 tydzień PAŹDZIERNIK B

Aktualności

Darmowe autobusy z napisem „Wielkanoc” wyjadą na ulice miasta

2017-04-13 07:10:00
Darmowe autobusy z napisem „Wielkanoc” wyjadą na ulice miasta

Przy wielkanocnym stole, pod namiotem, będzie można spotkać się dzisiaj o godzinie 12.00 na konińskim placu Wolności. Na śniadanie mieszkańcy dojadą darmowymi autobusami. Na pewno nie zabraknie tradycyjnych potraw takich, jak jajka, biała kiełbasa czy żurek.

Warto zaznaczyć, że tak jak na wigilię, tak i na to wielkanocne spotkanie, będzie można dojechać darmowo autobusami MZK. Pierwszy wyruszy o godzinie 11.18 z przystanku przy ul. Przemysłowej (przy dawnym Hortexie) i pojedzie przez 11 Listopada (bazar), Zakole, Wyzwolenia, Wyszyńskiego (szpital), Aleje 1 Maja, dworzec PKP, Dworcową, Warszawską i zatrzyma się przy Grunwaldzkiej. Drugi autobus wystartuje o 11.15 z ul. Poznańskiej (pętla) i pojedzie ulicami: Spółdzielców (szkoła), Kleczewską, Paderewskiego, Chopina, Kleczewską, Marii Dąbrowskiej, Zagórowską, Kościuszki, Staszica, Szarych Szeregów i kurs zakończy przy Grunwaldzkiej. Trzeci autobus rozpocznie trasę przy ul. Topazowej (pętla) o godzinie 11.34 i pojedzie Szpitalną (szpital), Kolską (szkoła), Wałem Tarejwy i zatrzyma się przy Grunwaldzkiej.

Powrót planowany jest o godzinie 13.30 (trasy w kierunku odwrotnym). Podajemy dokładny rozkład jazdy.

– Autobus I – godz. wyjazdu 11:18, trasa przejazdu – ul. Przemysłowa (Hortex), 11-Listopada, Zakole, Wyszyńskiego, Aleje 1-go Maja, Dworzec PKP, Dworcowa, Grunwaldzka.

Lp

Nazwa ulicy

Godzina przyjazdu autobusu

1

Ul. Przemysłowa (Hortex)

11:18

2

11-Listopada ( Bazar )

11:20

3

Zakole

11:23

4

Wyzwolenia

11:27

5

Wyszyńskiego -szpital

11:30

6

Aleje 1-go Maja

11:33

7

Dworzec PKP

11:36

8

Dworcowa

11:39

9

Warszawska

11:43

10

Grunwaldzka

11:45

Autobus II – godz. wyjazdu 11:15, trasa przejazdu – ul. Poznańska (pętla), Spółdzielców, Kleczewska, Paderewskiego, Chopina, Kleczewska, Przeprawa, Marii Dąbrowskiej, Zagórowska, Kościuszki, Staszica, Grunwaldzka.

Lp

Nazwa ulicy

Godzina przyjazdu autobusu

1

Ul. Poznańska ( pętla)

11:15

2

Spółdzielców-szkoła

11:20

3

Kleczewska

11:24

4

Paderewskiego

11:26

5

Chopina

11:28

6

Kleczewska

11:32

7

Marii Dąbrowskiej

11:35

8

Zagórowska

11:38

9

Kościuszki

11:40

10

Staszica

11:41

11

Szarych Szeregów

11:43

12

Grunwaldzka

11:45

– Autobus III – godz. wyjazdu 11:34, trasa przejazdu – Topazowa, Szpitalna, Kolska, Wał Tarejwy, Grunwaldzka.

Lp

Nazwa ulicy

Godzina przyjazdu autobusu

1

Ul. Topazowa ( pętla )

11:34

2

Szpitalna-szpital

11:37

3

Kolska-szkoła

11:40

4

Wał Tarejwy

11:43

5

Grunwaldzka

11:45

Powrót zaplanowany jest o godzinie 13:30. Trasa przejazdu autobusu w kierunku odwrotnym

Marcin Szafrański



Śledź nas na

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:






Jesteśmy na: