To jest szczególny dzień, dlatego pozwólcie państwo, że gorące podziękowania skieruję najpierw do mojej załogi. Dla mnie tych 10 lat z wami to przede wszystkim ogromny wysiłek, którego nie oddadzą żadne tabelki – mówił Grzegorz Pająk, dyrektor ZDM w Koninie