Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Poznaj swojego dzielnicowego. Młodszy aspirant Bartosz Bukowiecki

21:51, 03.08.2020 Aktualizacja: 11:36, 25.10.2025
Skomentuj Poznaj swojego dzielnicowego. Młodszy aspirant Bartosz Bukowiecki

Konińska policjaprezentuje sylwetkę kolejnego dzielnicowego z naszego powiatu. Młodszy aspirantBartosz Bukowiecki pełni służbę na terenie Konina.

Młodszy aspirant Bartosz Bukowiecki służy w policji od roku2007, a dzielnicowym jest od 3 lat.

Nadzorowany przez niego rejon obejmuje ulice: Dworcowa 5-11,Al. 1 Maja 1-13 (nr nieparzyste), Kosmonautów, Plac Górnika, PlacNiepodległości, Energetyka (od ul. Al. 1 Maja do ul. Bydgoskiej), Poznańska(od ul. Warszawskiej do ul. Kleczewskiej), Powstańców Wielkopolskich,Sybiraków, Bydgoska, Dolna, Stroma.

Realizowane zadania priorytetowe to: ograniczenie orazdążenie do całkowitego wyeliminowania wykroczeń i negatywnych zachowańzwiązanych ze spożywaniem alkoholu w rejonie skweru zieleni tzw. „Skarpa”,zaśmiecania, dewastacji fontanny, ławek oraz zakłócania ładu i porządkupublicznego przez osoby nietrzeźwe, osoby bezdomne oraz gromadzącą się tammłodzież.

Prywatnie jest mężem oraz ojcem trójki dzieci: 15-letniejOli, 10-letniej Zosi i 6-letniego Łukasza. Jego hobby to pszczelarstwo iturystyka rowerowa.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%