Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Lejdis Night: „Kobieta sukcesu”

11:46, 09.02.2018 Aktualizacja: 21:39, 26.10.2025
Skomentuj Lejdis Night: „Kobieta sukcesu”

„Kobietasukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać bysię mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, conajbardziej cenne. Na Lejdis Night z niespodziankami i słodkim poczęstunkiemkino Oskard zaprasza 10 marca o 19.00.

Główną bohaterką „Kobiety sukcesu” jest Mańka(Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie naglewywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji,związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiamimieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającąchaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkraczarównież Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumieńzdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza siępoddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów!Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

Dla Pań niespodzianka i słodki poczęstunekprzygotowany przez Ośrodek Wityng.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%