Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Mistrzostwo wraca do Konina. Zwycięski remis Mustanga

18:02, 26.05.2024 Aktualizacja: 13:14, 25.10.2025
Skomentuj Mistrzostwo wraca do Konina. Zwycięski remis Mustanga

Po roku przerwy Mustang Konin ponownie został mistrzem Polski. W finałowym dwumeczu okazał się lepszy od Orto-Medico Scyzory Kielce. Koszykarze na wózkach z Konina mieli sporą przewagę z pierwszego spotkania, gdzie na wyjeździe wygrali aż 91:70. Mimo to emocji w hali w Golinie nie brakowało. Goście nie poddawali się i konsekwentnie gonili wynik z pierwszego meczu. Ostatecznie padł remis 81:81 i mistrzostwo ponownie powędrowało do koszykarzy z Konina. - To był dziwny mecz z perspektywy trenerskiej. Nasze głowy były gdzie indziej, już chyba myśleliśmy o medalach na szyi. Zaczęliśmy bardzo źle, było 11:2. Potem dogoniliśmy rywali i wyszliśmy na prowadzenie. Rywale nas dogonili. Szalony mecz. Najważniejsze, że zdobyliśmy mistrzostwo. To jest kwintesencja ciężkiej pracy przez cały sezon. Jestem bardzo zadowolony z chłopaków. Mustang wraca na szczyt, mamy podwójną koronę. Jesteśmy bardzo zadowoleni - powiedział po spotkaniu Dominik Mosler, grający trener Mustanga Konin.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%