Do 12.00 pracować jutro będą urzędnicy w gminie Grodziec. Komunikat o skróceniu czasu pracy wydał wójt Mariusz Woźniak.
– Ze względu na panujący i prognozowany upał oraz brak możliwości zapewnienia odpowiednich warunków pracy wynikających z przepisów BHP i ogólnych zaleceń Państwowej Inspekcji Pracy – w dniu jutrzejszym (26.06.2026, tj. piątek) Urząd Gminy Grodziec i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodźcu będą czynne w godzinach od 7.30 do 12.00 – napisał wójt Mariusz Woźniak w mediach społecznościowych.
Jeśli więc ktoś planuje załatwić jutro sprawę w urzędzie bądź GOPS-ie musi wziąć tę zmianę pod uwagę.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz