Po pandemicznej przerwie Zagłębie Konin wraca do organizacji Soboty Bokserskiej. Pierwsza odbędzie się już w najbliższą sobotę - 11 lutego. -Przez kilka lat nie organizowaliśmy tej imprezy z powodu pandemii. Teraz chcemy do tego wrócić. Nasi zawodnicy zdobyli wiele medali, chcemy ich uhonorować i wyróżnić. W Soboty Bokserskie chcemy organizować także pokazowe mecze, aby popularyzować boks w Koninie - przekazał nam Andrzej Goiński, wiceprezes i trener Zagłębia Konin. Wspomniane wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę (11 lutego) w hali widowiskowo-sportowej w Koninie przy ul. Dworcowej. Początek zaplanowano na godz. 12:00. Zdj. z archiwum Zagłębia Konin
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz