Do „Przystani Gosławice” po remoncie głównym silnika wrócił tramwaj wodny „Pociejewo”.
Jak informują miejscy urzędnicy, wczwartek (10 czerwca) wodowano go na kanale prowadzącym do elektrowni Konin. Operacjaprzebiegła bardzo sprawnie. Użyto dźwigu, który uniósł jednostkę ze specjalnejlawety transportowej i umieścił na wodzie. – Następnie statek, tak bardzolubiany przez turystów, zacumował przy kei w „Przystani”. Zajęli się nim odrazu jego kapitan Tomasz Czubachowski oraz bosman Rafał Wrzesiński. Poodpowiednim przygotowaniu „Pociejewo” wkrótce znów będzie odbywać rejsywycieczkowe – czytamy.
źródło: Facebook/Konin. Tu płynie energia
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz