Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Z I ligi do MKS-u MOS. Patrycja Szczecińska dołączyła do konińskiego klubu

09:35, 08.05.2023 Aktualizacja: 06:57, 20.10.2025
Skomentuj Z I ligi do MKS-u MOS. Patrycja Szczecińska dołączyła do konińskiego klubu

Kolejne dobre wieści z konińskiego MKS-u MOS. W nowym sezonie w drugoligowej drużynie seniorek będzie występować Patrycja Szczecińska. Będzie to kolejna medalistka mistrzostw Polski w składzie teamu z naszego miasta. Mająca 184 centymetry wzrostu dziewiętnastoletnia Patrycja Szczecińska jest wychowanką Kormorana Sieraków. Kolejnym jej klubem był AZS AJP Gorzów Wlkp., w którym sięgnęła po kilka medali mistrzostw Polski (mistrzostwo Polski juniorek i wicemistrzostwo Polski do lat 22 w 2018 roku oraz brązowy medal mistrzostw Polski U-22 w 2019 roku). Szczecińska ma na swym koncie także występy w pierwszoligowych rezerwach AZS AJP Gorzów Wlkp. – Uważam, że związanie się z MKS-em MOS Konin będzie dobrą decyzją. Mam nadzieję, że rozwinę się nie tylko koszykarsko. Trenerzy w klubie stawiają na rozwój i mamy postawiony cichy cel, który wspólnie osiągniemy – mówi Patrycja Szczecińska cytowana na oficjalnej facebookowej stronie MKS-u MOS Konin. fot. AZS AJP Gorzów Wlkp.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%