Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Nauczyciele z Konina przyłączą się do protestu.Ilu pracowników oświaty będzie pikietować w Waszawie?

06:25, 19.11.2016 Aktualizacja: 02:14, 27.10.2025
Skomentuj Nauczyciele z Konina przyłączą się do protestu.Ilu pracowników oświaty...

Ogólnopolska manifestacja nauczycieli i pracowników administracyjnych odbędzie się dziś w Warszawie. Do protestu przyłączą się również przedstawiciele konińskiej oświaty. Demonstrujący sprzeciwiają się między innymi planowanej likwidacji gimnazjów i zwolnieniom w szkołach. Domagają się również podwyżek płac o co najmniej 10 procent. – To będzie jedna z największych manifestacji pracowników oświaty – zapowiadają organizatorzy. Protest rozpocznie się w samo południe na Placu Piłsudskiego. Demonstrujący przejdą pod pałac prezydencki i tam wręczą swoją petycję prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Następnie wyruszą do siedziby sejmu. W akcji weźmie udział około 50 tysięcy osób. Z subregionu konińskiego wyruszy 8 autokarów, w tym 4 z Konina. – Liczymy na to, że prezydent Andrzej Duda zawetuje ustawę w sprawie reformy oświaty –“ wyjaśniała Barbara Adaszewska, prezes oddziału ZNP w Koninie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%