Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Aleksandra Sikora nie wróci do Medyka. Podpisała kontrakt z klubem norweskiej ekstraklasy

19:50, 24.06.2020 Aktualizacja: 13:51, 23.10.2025
Skomentuj Aleksandra Sikora nie wróci do Medyka. Podpisała kontrakt z klubem...

Wbrew pogłoskom, nie będzie come back’u Aleksandry Sikory do Medyka Konin. Ta piłkarska reprezentantka Polski podpisała właśnie umowę z Klepp IL. To drużyna z czołówki norweskiej ekstraklasy. Klepp IL ma za sobą dwa sezony zakończone miejscami na podium. W 2018 roku zespół zdobył wicemistrzostwo. Rok później Klepp IL zakończył sezon na najniższym stopniu podium. Sikora wyjeżdża do Norwegii po trzech latach występów w Serie A. Od 2017 roku grała w Brescii Calcio Femminile, a od 2018 roku w Juventusie. W klubie z Turynu Sikora spędziła dwa sezony, podczas których zdobyła mistrzostw Włoch, puchar Włoch i superpuchar Włoch. Ponad tydzień temu, po odejściu Sikory z Juventusu, pojawiły się głosy o jej ewentualnym come back′u do Medyka. Była zawodniczka klubu z naszego miasta miała zadeklarować powrót do Konina w przypadku zakończenia fiaskiem rozmów prowadzonych w Norwegii. fot. Klepp IL

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%