Wczoraj w konińskim magistracie wręczono nagrody iwyróżnienia laureatom konkursu plastycznego „Ekologiczny transport w Koninie”.
Konkurs zorganizowany został jako jedno z zadańprojektu „Ekologiczny Konin – rozwój i promocja niskoemisyjnego transportumiejskiego”.
Komisja konkursowa oceniała m.in. pomysłowość,oryginalność pracy oraz zaangażowanie uczestnika w jej przygotowanie. Nawręczenie nagród i wyróżnień młodzi laureaciprzybyli wraz z opiekunami, a nagrody wręczali Piotr Korytkowski, prezydentKonina oraz zastępca Witold Nowak.
Piotr Korytkowskizapowiedział, że nagrodzone w konkursie prace zostaną wyeksponowane wautobusach MZK. A kto zwyciężył?
w kategoriiI-IV klas Pierwsze miejsce – Wiktoria Motacz,klasa 1, Szkoła Podstawowa nr 10 w Koninie. Nagroda: rower. Drugiemiejsce – Maciej Osajda, klasa 3, Szkoła Podstawowa nr 12 w Koninie. Nagroda:rolki. Trzeciemiejsce – Antoni Michałowski, klasa 2, Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie.Nagroda: rolki. Wyróżnienie– Roksana Wiśniewska-Moczadło, klasa 4, Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie. Nagroda:rolki.
w kategoriiV-VIII klas Pierwsze miejsce - Igor Rychliński,klasa 7, Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie. Nagroda: hulajnoga elektryczna. Drugiemiejsce - Hanna Ciszak, klasa 8, Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie. Nagroda:rower. Trzeciemiejsce - Weronika Jagodzińska, klasa 6, Szkoła Podstawowa nr 10 w Koninie.Nagroda: rolki.
zdj. UM w KoninieBrak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz