Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Górnik Konin bez licencji na grę w trzeciej lidze. Klub z naszego miasta będzie się odwoływał

15:08, 05.06.2020 Aktualizacja: 09:09, 10.10.2025
Skomentuj Górnik Konin bez licencji na grę w trzeciej lidze. Klub z naszego miasta...

Górnik Konin bez licencji na występy w trzeciej lidze. Taką decyzję podjął organizujący te rozgrywki w najbliższym sezonie – Pomorski Związek Piłki Nożnej. Zdaniem Pomorskiego ZPN-u – Górnik Konin naruszył rażąco przepisy finansowe i infrastrukturalne. Chodzi o stadion i zaległości w stosunku do ZUS-u. Pierwsza kwestia – jak tłumaczą klubowe władze – jest już rozwiązana. Górnik zmieni mały stadion przy ul. Dmowskiego na większy – przy ul. Podwale. Jak informuje prezes Górnika, Mateusz Michalski – niebawem mają być też uregulowane problemy z ZUS-em. Na odwołanie od decyzji Pomorskiego ZPN-u Górnik ma pięć dni. Licencje dostało pozostałych jedenaście klubów drugiej grupy III ligi, w tym Sokół Kleczew. Z udziału w rozgrywkach zrezygnowała drużyna Gromu Nowy Staw.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%