Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Sypią się kary za naruszenie zasad kwarantanny. To już 145 tysięcy złotych

22:23, 21.05.2020 Aktualizacja: 09:09, 10.10.2025
Skomentuj Sypią się kary za naruszenie zasad kwarantanny. To już 145 tysięcy złotych

Od czasu ogłoszenia stanu pandemii i obowiązku kwarantannyjuż 29 osób za jej złamanie zapłaciło kary po 5 tysięcy złotych. Z prostegorachunku matematycznego wynika, że koniński sanepid „skasował” w ten sposób 145 tysięcy.

Celemkwarantanny jest ograniczenie rozprzestrzeniania się epidemii. W izolacjipowinny przebywać osoby mające kontakt z zakażonymi, potencjalnie zakażonymilub wracający z zagranicy. – Świadomość mieszkańców powiatu konińskiego w tymzakresie jest coraz wyższa, niestety zdarzają się osoby, które do zakazuopuszczania mieszkania podchodzą bardzo lekceważąco. Wychodzą z domów nazakupy, nie odbierają telefonów… - informują inspektorzy sanitarni.

W tejchwili na naszym terenie kwarantanną objętych jest 212 osób (9 z kontaktu, 203 granicznych).

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%