Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Udane drugie podejście „Kopernika”. Nasi e-sportowcy w wielkim finale „Grarantanna Cup”

09:45, 30.04.2020 Aktualizacja: 09:09, 10.10.2025
Skomentuj Udane drugie podejście „Kopernika”. Nasi e-sportowcy w wielkim finale...

E-sportowa reprezentacja Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie w wielkim finale „Grarantanna Cup”. Zawodnicy z naszego miasta zanotowali trzy zwycięstwa w finale laddera #2. O awans do wielkiego finału koninianie walczyli po raz drugi. Przed tygodniem drużyna „Kopernika” rywalizowała w zmaganiach laddera #1, w ramach których dotarła do 1/32 finału. Tym razem zawodnikom z naszego miasta poszło lepiej. W pierwszym starciu koninianie poradzili sobie gładko z ekipą „meh” z Zespołu Szkół Energetycznych w Lublinie, którą pokonali 16:4. Zdecydowanie cięższa przeprawa czekała „Koperasa” w starciu 1/16 finału z „zslp nr 1” (Zespół Szkół nr 1 w Kozienicach). Ta potyczka zakończyła się wygraną naszych – 16:9. Ostatnim przeciwnikiem konińskich e-sportowców była drużyna „Sadowa Gaming”, którą „Kopernik” pokonał 16:6. Komplet trzech wygranych dał koninianom awans do zaplanowanego na 16 maja wielkiego finału Grarantanna Cup. Najlepsze drużyny tej fazy zostaną uhonorowane nagrodami.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%