211maturzystów z siedmiu klas III Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida wKoninie bawi się dziś na balu studniówkowym. W tym roku licealiści zaprezentowalinajprawdopodobniej największego poloneza w Koninie, zatańczyły go aż 52pary.
Studniówka w hali Rondo rozpoczęła się tradycyjnie. Wyjątkowego,bo zatańczonego bardzo licznie, poloneza przez kilka tygodni z maturzystamiszlifowała Agnieszka Dziardziel. – To dziś jest wasza noc szczęścia, o którejnie możecie zapomnieć - wyglądacie przepięknie - panie w pięknych sukniach,panowie w eleganckich garniturach! – chwaliła swoich uczniów Bożena Pyzder,dyrektor III LO. Do egzaminu dojrzałości zostało im dokładnie 99 dni. Maratonrozpocznie się 4 maja i potrwa do 18 maja, a 3 lipca maturzyści odbiorąupragnione wyniki. – Jesteście rocznikiem szczególnym. Urodziliście się już wXXI wieku, wkraczacie w dorosłe życie w roku symbolicznym 2020. Jest to też rokbardzo ważny dla naszej szkoły, ponieważ wkraczamy w 30. rok działalności IIILiceum Ogólnokształcącego – mówiła Bożena Pyzder.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz