Nie podczas weekendu, a w czwartek wieczorem rozegrają swój kolejny drugoligowy mecz koszykarki konińskiego MKS-u. Podopieczne trenera Mateusza Dwornika spotkają się dziś o godz. 19.30 we własnej hali z Ostrovią Ostrów Wlkp. To ligowy wicelider i drużyna, która jeszcze w ubiegłym sezonie występowała w Energa Basket Lidze Kobiet. Z najwyższej klasy rozgrywkowej Ostrovia wycofała się przez problemy finansowe. Faworytem dzisiejszego starcia będą ostrowianki. W meczu pierwszej rundy Ostrovia pokonała MKS MOS 96:56. Dzisiejszy pojedynek będzie dla koninianek dopiero czwartym spotkaniem w sezonie przed własną publicznością. Do tej pory nasze panie rozegrały dziewięć meczów. Mając na koncie jedno zwycięstwo i osiem porażek zamykają ligowe zestawienie. fot. archiwum
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz