Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Osiem medali pływaków konińskiej Iskry w Poznaniu. Wystartowali w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Wielkopolskiego

12:07, 05.04.2023 Aktualizacja: 18:32, 23.10.2025
Skomentuj Osiem medali pływaków konińskiej Iskry w Poznaniu. Wystartowali w Zimowych...

Młodzi konińscy pływacy sprawdzili swe siły w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Wielkopolskiego i Ogólnopolskim Sprawdzianie Wszechstronności Stylowej. W stolicy Wielkopolski rywalizowało 24 młodych koninian – reprezentantów Iskry i Rekina Konin. Ze zdobycia medali cieszyło się czterech zawodników Iskry: Adam Kuszyński, Klaudia Borkiewicz, Alan Bidziński i Oliwia Janiak. Najwięcej razy na podium stanął Adam Kuszyński, który był drugi na 100 metrów stylem zmiennym i 800 metrów stylem dowolnym. Kuszyński zdobył też trzy brązowe krążki: na 200 metrów stylem zmiennym, 50 metrów stylem dowolnym i 50 metrów stylem motylkowym. Ze srebrnych medali cieszyli się: Klaudia Borkiewicz (50 metrów stylem grzbietowym), Alan Bidziński (200 metrów stylem dowolnym) i Oliwia Janiak (100 metrów stylem zmiennym). Najlepiej wśród zawodników konińskiego Rekina poszło Maksymowi Durasowi, który zajął piąte miejsce na dystansie 800 metrów stylem dowolnym. fot. Iskra Konin

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%