Cztery pozycje medalowe wywalczyli pływacy konińskiego Rekina podczas Ogólnopolskich Zawodów Pływackich na Otwarcie Sezonu, które odbyły się na Termach Maltańskich w Poznaniu. Na pierwszym stopniu podium stanął Borys Grabowski, który zwyciężył na dystansie 200 metrów stylem klasycznym. Grabowski był też trzeci na 100 metrów klasykiem. Na drugich stopniach podium stanęli: Maksym Duras i Igor Kierejewski, odpowiednio na dystansie 100 metrów stylem dowolnym i 200 metrów stylem klasycznym. Pozostali pływacy Rekina zajmowali pozycje poza podium. Poniżej wyniki wszystkich zawodników konińskiego klubu. 1. Borys Grabowski: 200 m styl klasyczny – 1 miejsce, 100 m styl klasyczny – 3 miejsce, 50 m styl motylkowy – 8 miejsce. 2. Maksym Duras: 100 m styl dowolny – 2 miejsce, 50 m styl dowolny – 6 miejsce, 50 m styl motylkowy – 8 miejsce. 3. Igor Kierejewski: 200 m styl klasyczny – 2 miejsce, 100 styl zmienny – 5 miejsce, 50 m styl dowolny – 12 miejsce. 4. Dominika Wesołek: 200 m styl klasyczny – 5 miejsce, 100 m styl motylkowy – 5 miejsce, 100 m styl zmienny – 13 miejsce. 5. Maciej Tęcza: 200 m styl dowolny – 7 miejsce, 50 styl dowolny – 8 miejsce.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz