To będzie pierwsza edycja tego wydarzenia. Organizatorzy „Lata z koszykówką” z MKS MOS Konin mają nadzieję, że wpisze się ono w wakacyjno-sportowy kalendarz naszego miasta.
„Lato z koszykówką” składaćsię będzie z pięciu treningów. Spotkaniom mają towarzyszyć atrakcje oraz gośćspecjalny. W programie są: gry i zabawy ruchowe, praca nad techniką indywidualną,konkursy rzutowe oraz gry 3x3 i 5x5. W treningach będzie mógł wziąć udziałkażdy chętny mający od 6 do 99 lat. – Chcemy pokazać, że koszykówka to ciekawaforma spędzania wolnego czasu. Zarezerwujcie sobie więc w tym okresiepopołudnia – napisali na swej facebookowej stronie organizatorzy „Lata zkoszykówką” z MKS MOS Konin. Niebawem ma się tam ukazać więcej szczegółówdotyczących tego wydarzenia. Pierwsza edycja „Lata z koszykówką” rozpocznie się29 lipca i potrwa do 2 sierpnia.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz