Region

Zamknij

Dodaj komentarz

W Koninie będzie „Lato z koszykówką”. Wystartuje na półmetku wakacji

15:12, 23.08.2022 Aktualizacja: 00:26, 20.10.2025
Skomentuj W Koninie będzie „Lato z koszykówką”. Wystartuje na półmetku wakacji

To będzie pierwsza edycja tego wydarzenia. Organizatorzy „Lata z koszykówką” z MKS MOS Konin mają nadzieję, że wpisze się ono w wakacyjno-sportowy kalendarz naszego miasta.

„Lato z koszykówką” składaćsię będzie z pięciu treningów. Spotkaniom mają towarzyszyć atrakcje oraz gośćspecjalny. W programie są: gry i zabawy ruchowe, praca nad techniką indywidualną,konkursy rzutowe oraz gry 3x3 i 5x5. W treningach będzie mógł wziąć udziałkażdy chętny mający od 6 do 99 lat. – Chcemy pokazać, że koszykówka to ciekawaforma spędzania wolnego czasu. Zarezerwujcie sobie więc w tym okresiepopołudnia – napisali na swej facebookowej stronie organizatorzy „Lata zkoszykówką” z MKS MOS Konin. Niebawem ma się tam ukazać więcej szczegółówdotyczących tego wydarzenia. Pierwsza edycja „Lata z koszykówką” rozpocznie się29 lipca i potrwa do 2 sierpnia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%