Region

Zamknij

Dodaj komentarz

„Zero smutku, zero łez, bo wakacje są THE BEST”. Uczniowie zakończyli rok szkolny

11:01, 29.06.2022 Aktualizacja: 23:49, 20.10.2025
Skomentuj „Zero smutku, zero łez, bo wakacje są THE BEST”. Uczniowie zakończyli rok...

Dziś,a nie jak co roku w piątek, we wszystkich szkołach podstawowych i średnich uczniowiezakończyli rok szkolny. Odebrali świadectwa, te z paskiem i bez, oraz życzenia radosnychi bezpiecznych wakacji. – Wszystko dziś - pogoda i stan naszego ducha - wyraźniepodpowiadają – wakacje czas zacząć! – mówił Janusz Kamiński, dyrektor szkoły „górniczej”.

W Zespole Szkół Górniczo -Energetycznych w Koninie rokszkolny 2018/2019 zakończyło 1112 uczniów – 93 w gimnazjum, 73 w klasach branżowych,51 w zawodówkach, 101 w LO i 794 w technikum. Na 1112 młodych – 111 otrzymałoświadectwa z paskiem, czyli osiągnęło średnią powyżej 4,75. Najwyższa średnia wszkole w tym roku wyniosła 5,75, choć wczoraj jeden z absolwentów gimnazjum odebrałświadectwo z wynikiem ocen – 6,0! Młodzież pracowała w 47 oddziałach w trzechtypach szkół – liceum ogólnokształcącym, technikum i szkole branżowej. – Kończymy kolejny trudny, ale moim zdaniem,udany rok szkolny. Udany również dlatego, że w dobrych i czasami złychchwilach jesteśmy razem - pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice oraz stale rosnącegrono przyjaciół – mówił Janusz Kamiński. Ze względu na upał, dyrektorskrócił swoją coroczną prezentację podsumowującą rok szkolny, jak przyznał ze128 pokazał tylko… 115 slajdów. Opowiedział o osiągnięciach swoich uczniów, konkursach,wycieczkach i wydarzeniach. Uczniowie z najwyższą frekwencją i średnią ocenotrzymali nagrody i świadectwa na forum, rozdano także wyróżnienia za działalnośćpozaszkolną – muzyczną czy sportową.

Minutą ciszy oddano pamięć emerytowanemu nauczycielowi Jerzemu Nowakowi, który odszedł w styczniu tego roku.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%