Grupa sympatyków jazdyrowerem z gmin Sompolno i Wierzbinek wyruszyła 13 maja sprzed Urzędu Miejskiegow Sompolnie w rajd LGD NA DWÓCH KÓŁKACH. Celem wyznaczonym przez organizatora –Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenia ,,Wielkopolska Wschodnia” było pokonanietrasy wiodącej do gospodarstwa agroturystycznego Lubiny Osada Babia Góra.
Z Sompolna trzeba było pokonać około 30 kilometrów (grupa zWierzbinka o 5 więcej). – Pomimotrudnych podjazdów przez dwie godziny daliśmy radę dotrzeć do ładnie położonej,w okolicach Koła miejscowości – mówi Andrzej Prętnicki, radny Sompolna,inicjator imprez sportowo-kulturalnych.
Rajd skupił na mecie zwolenników zdrowego stylu życia zsześciu gmin: Babiaka, Kramska, Krzymowa, samorządowców z Koła oraz zWierzbinka i Sompolna.
Prezes stowarzyszenia Jarosław Pelczyński za pomoc iwspółpracę podziękował Justynie Zielińskiej z gminy Sompolno, Mariuszowi Kubiakowiz gminy Wierzbinek oraz Andrzejowi Prętnickiemu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz