Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Radni nie zgodzili się na podwyżkę. Mieszkańcy nie będą drożej płacić za śmieci

12:39, 22.02.2017 Aktualizacja: 10:07, 25.09.2025
Skomentuj Radni nie zgodzili się na podwyżkę. Mieszkańcy nie będą drożej płacić za...

W gminie Sompolno niebędzie podwyżki opłat za odbiór śmieci segregowanych. Tak większością głosówzadecydowali radni podczas dzisiejszej sesji miejskiej. Tym samym ceny pozostanąna dotychczasowym poziomie – 7 złotych za odpady segregowane i 15 zaniesegregowane.

Burmistrz Roman Bednarek propozycję podwyżki tłumaczyłfaktem wysokich dopłat, jakie dokłada gmina za odbiór odpadów. – To aż 500 tysięcy – mówił izaproponował podniesienie opłaty za odbiór odpadów segregowanych o złotówkę,natomiast za niesegregowane o 3 złote. –To sprawi, że koszty, jakie ponosi gmina będą niższe.

Niestety, nie przekonało to radnych. Po wcześniejszymprzegłosowaniu autopoprawki burmistrza dziesięciuradnych (trzech było za, jeden się wstrzymał) zagłosowało przeciwko podwyżce cenzarówno śmieci segregowanych, jak i niesegregowanych. Tym kwoty pozostają bezzmian – 7 złotych za segregowane, 15 za niesegregowane.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%