Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Podwyżka opłat za odpady. Radni nie byli jednomyślni

13:12, 24.06.2024 Aktualizacja: 07:09, 27.10.2025
Skomentuj Podwyżka opłat za odpady. Radni nie byli jednomyślni

Od 1 lipca mieszkańcygminy Rzgów będą więcej płacić za odbiór śmieci.

Podczas wspólnego posiedzenia komisji radni omówili temat podwyżki.Na ostatniej sesji już nie dyskutowali tylko zagłosowali. I tak zapodniesieniem stawek opłat za odbiór odpadów było 12 radnych, 2 zagłosowałoprzeciw.

Będzie 25 złotych

Od 1 lipca mieszkaniec gminy Rzgów za segregowane odpady zapłacimiesięcznie 25 złotych. Jeśli jednak posiada kompostownik, wtedy możeskorzystać z ulgi i zapłaci 22 zł. Osoby, które będą oddawały śmieci zmieszane zapłacątrzykrotność stawki segregowanych, czyli 75 złotych na miesiąc. Mieszkańcyopłaty wnoszą raz na kwartał.

Było 20 złotych

Przypomnijmy, że ostatnia podwyżka opłat za odpady w gminie Rzgów miałamiejsce 1 stycznia 2022 roku. Mieszkańcy płacili dotąd 20 zł zasegregowane, mieli możliwość skorzystania z ulgi 1 zł, jeśli posiadalikompostownik, za niesegregowane natomiast opłata wynosiła – 60 zł.

zdj. Gmina Rzgów

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%