W minioną niedzielę Koło GospodyńWiejskich w Sławsku zaprosiło mieszkańców na Festyn Rodzinny „Chlebem i miodem”.
Naplacu przy Domu Kultury w Sławsku uczestnicy mogli spróbować pysznej grochówki,pierogów, chleba ze smalcem i ogórkiem, placków ziemniaczanych, ciast orazdeserów przygotowanych przez członkinie KGW Sławsk. – Odbył się pokazzarabiania domowego chleba na zakwasie. Najmłodsi chętnie brali udział w konkurencjachsportowych oraz bawili się na dmuchańcu. Został przygotowany konkurs narozpoznawanie gatunków miodu, a na stoisku każdy mógł się zaopatrzyć w miód iinne wspaniałości, które dają nam pszczoły. Można było spróbować serów domowych– informują panie z KGW w Sławsku.Podczas festynu strażacy z OSP w Sławsku zaprezentowaliswój nowy samochód.
Mieszkańcy biesiadowali do późnych godzin.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz