Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Gmina gotowa na święta. Ulice zdobi już ponad 40 iluminacji

08:56, 04.12.2020 Aktualizacja: 20:49, 19.10.2025
Skomentuj Gmina gotowa na święta. Ulice zdobi już ponad 40 iluminacji

Wczoraj na tereniegminy Stare Miasto pojawiły się pierwsze iluminacje świąteczno-noworoczne. – Tradycyjniena początku grudnia instalujemy ponad 40 różnorodnych iluminacji świetlnych,które zdobią gminne ulice – informuje wicewójt Janusz Frysiak.

Tradycyjnie w grudniu ulice przystrajane są świątecznymi ozdobami, w tymroku nowością jest zainstalowanie iluminacji na ulicy Parkowej w Żychlinie – jednejz najczęściej użytkowanych. Przed budynkiem OSP w Żychlinie stanęła też choinkao wysokości blisko 10 metrów, którą udekorowano kolorowymi lampkami. Kolejna znajdziemiejsce przy strażnicy w Starym Mieście już dziś. Podobnie jak bombkabożonarodzeniowa, która kolorowo oświetlać będzie wejście do Urzędu Gminy StareMiasto.

Wszystkie iluminacje świąteczno-noworoczne zdobić będą gminę Stare Miastodo końca stycznia 2021 roku.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%