W Kraśnicy (gm. Golina) zderzyły się dwa samochody osobowe. 21-letni mężczyzna wyprzedzał samochód i uderzył w jadące z naprzeciwka auto. Do wypadku doszło dziś około 12.20. - 21-letni mieszkaniec gminy Rychwał kierował kią. Podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka fiatem, którym jechał 56-letni mieszkaniec gminy Kazimierz Biskupi. Nic poważnego nikomu się nie stało. 21-latek został ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz 6 punktami karnymi - wyjaśnia Marcin Jankowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie. 56-letni uczestnik wypadku twierdzi, że nie mógł uciec na pobocze, ponieważ po jednej stronie jezdni szedł pieszy, a po drugiej jechali rowerzyści.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz