Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Król disco polo porwie publiczność do tańca. Dni Goliny 2017

07:44, 18.06.2017 Aktualizacja: 09:13, 10.10.2025

American boy” i „Lato wKołobrzegu”. Takie hity muzyki disco polo będzie można dziśusłyszeć w parku miejskim. Trwają Dni Goliny 2017.

Todrugi dzień gminnej imprezy. O godzinie 16.00 rozpocznie sięprogram dla dzieci. Następnie o 18.00 wystąpią gimnazjaliści, azaraz po nich zespół Sami Swoi. O 19.45 odbędzie się pokaz zumbyw wykonaniu golinianek. Gwiazda wieczoru będzie Skaner (około21.00), a przed nim wystąpi jeszcze zespół Coolers (około 20.00).

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%