Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Przebudowali dwie ulice za ponad 2 miliony złotych

11:01, 26.08.2024 Aktualizacja: 14:35, 25.10.2025
Skomentuj Przebudowali dwie ulice za ponad 2 miliony złotych

Dobiegły końca prace związane z przebudową ul. 3-go Maja oraz ul. Zofii Nałkowskiej w Golinie. Na odcinku 378 metrów ulicy 3-go Maja położono nową, nowoczesną nawierzchnię z betonu asfaltowego oraz wykonano chodniki z solidnej betonowej kostki brukowej po obu stronach. Ponadto, stworzono prostopadłe miejsca parkingowe oraz wjazdy do posesji, co znacząco wpłynie na poprawę bezpieczeństwa i komfortu zarówno pieszych, jak i kierowców. W ramach tego projektu zadbano również o potrzeby pieszych, montując przejścia i modernizując oznakowanie pionowe i poziome. Na ulicy Zofii Nałkowskiej, której długość wynosi 206 metrów, przeprowadzono kompleksową rekonstrukcję nawierzchni jezdni i chodników. Dodatkowo wykonano zjazdy, zatoki parkingowe oraz plac do zawracania, co zwiększy funkcjonalność tej części miasta. Realizacja tej inwestycji była możliwa dzięki dofinansowaniu w wysokości 1 999 700 zł z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych. Całkowity koszt zadania wyniósł 2 163 699,97 zł. Zdjęcia: Urząd Miejski w Golinie

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%