Podopieczni Przemysława Skibiszewskiego mają za sobą już pierwsze spotkanie po przerwie zimowej. Na nim odbyło się m.in.: badanie masy ciała, przedstawienie planów na okres przygotowawczy. Piłkarze Polonii mają już za sobą pierwszy trening. Łącznie wzięło w nim udział 21 zawodników. Pojawiło się kilka nowych twarzy. Pierwsze spotkanie kontrolne na graczy z Goliny czeka już w najbliższy piątek (27.01) na sztucznej nawierzchni w Trzemesznie. Łącznie Poloniści mają rozegrać 7 meczów sparingowych. Do ligowej rywalizacji wracają 18 marca w spotkaniu z Wielkopolska Komorniki. W rundzie wiosennej Polonia Golina z 15 spotkań, aż 11 rozegra u siebie. Zdj. Polonia Golina
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz