Region

Zamknij

Dodaj komentarz

,,Piekarnia ,,ozdobiła” wizerunek urzędu”. Mieszkańcy będą musieli schodzić na jezdnię

18:58, 09.10.2019 Aktualizacja: 09:43, 20.10.2025
Skomentuj ,,Piekarnia ,,ozdobiła” wizerunek urzędu”. Mieszkańcy będą musieli...

Wubiegłym tygodniu przed Urzędem Miejskim w Golinie stanęła piekarnia icukiernia na kołach. – Jakie mamy wpływy do budżetu z prowadzenia tej działalności,która tak ,,ozdobiła” nam wizerunek urzędu. Wygląda to strasznie. Nie wiem ktowyraził na to zgodę – pytała podczas posiedzenia komisji Rady Miejskiej wGolinie radna Zofia Kasprzak.

Zofia Kasprzak mówiła otym, że jest zajęty pas, czyli chodnik. – Czy to musiało naprawdę akurat tutajstanąć? Czy w całej Golinie nie mamiejsca, jeżeli już ktoś prowadzitutaj tę działalność? Powinien znaleźć sobie miejsce, które będzie bezpieczne,bo tu jest chodnik, tu jest skrzyżowanie, ktoś będzie musiał wychodzić na jezdnię, żeby ominąć klientów. Dla mnie tojest poroniony pomysł. Zeszpecenie wizerunku naszego urzędu – mówiła radna.

Anna Górzna, sekretarzGoliny, tłumaczyła, że budka z pieczywem powstała na terenie prywatnym. – Jesteśmy na etapie sprawdzania na ile właściciel wchodzina nasz pas drogowy, na chodnik. Jest teżkwestia bezpieczeństwa i przechodniów oraz przejeżdżających tam samochodów. Firmajest zarejestrowana poza naszą gminą. Jedyny wpływ do budżetu może być taki, żewłaściciel złoży deklarację o zwiększeniu powierzchni przeznaczonej nadziałalność gospodarczą. Pan burmistrz też nieprzychylnie na to patrzy, bo jestwiele skarg, kwestie wizerunkowe i bezpieczeństwa – wyjaśniała.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%