Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Wójt podpisał umowę z marszałkiem. Za prawie 400 tysięcy złotych powstaną place zabaw i siłownie

23:03, 14.05.2017 Aktualizacja: 07:25, 27.10.2025
Skomentuj Wójt podpisał umowę z marszałkiem. Za prawie 400 tysięcy złotych powstaną...

Już niedługo w kilkumiejscowościach gminy Wierzbinek powstaną trzy nowe place zbaw i trzy siłowniezewnętrzne. Na ten cel z Urzędu Marszałkowskiego do gminnej kasy wpłynie prawie240 tys. zł

W ubiegłym tygodniu wójt Wierzbinka, PawełSzczepankiewicz podpisał w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu dwie umowy.Dzięki nim powstaną 3 place zabaw i 3 siłownie zewnętrzne. O nowe miejsce dlanajmłodszych wzbogacą się miejscowości: Łysek, Wilcza Kłoda i Mąkoszyn. Będą łączniekosztować 189 tys. 224 zł, przy czym dofinansowanie wyniesie 120 tys. zł. Placedla aktywnych zostaną wybudowane w Sadlnie, Morzyczynie i Chlebowie, zaraz przyścieżce rowerowej. Ten projekt kosztuje 185 tys. 998 zł, przy czym 118 tys. złto pieniądze od marszałka.

Umowęz wójtem Pawłem Szczepankiewiczem i księgową Anną Puszkiewicz podpisał wicemarszałekKrzysztof Grabowski.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%