Już niedługo w kilkumiejscowościach gminy Wierzbinek powstaną trzy nowe place zbaw i trzy siłowniezewnętrzne. Na ten cel z Urzędu Marszałkowskiego do gminnej kasy wpłynie prawie240 tys. zł
W ubiegłym tygodniu wójt Wierzbinka, PawełSzczepankiewicz podpisał w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu dwie umowy.Dzięki nim powstaną 3 place zabaw i 3 siłownie zewnętrzne. O nowe miejsce dlanajmłodszych wzbogacą się miejscowości: Łysek, Wilcza Kłoda i Mąkoszyn. Będą łączniekosztować 189 tys. 224 zł, przy czym dofinansowanie wyniesie 120 tys. zł. Placedla aktywnych zostaną wybudowane w Sadlnie, Morzyczynie i Chlebowie, zaraz przyścieżce rowerowej. Ten projekt kosztuje 185 tys. 998 zł, przy czym 118 tys. złto pieniądze od marszałka.
Umowęz wójtem Pawłem Szczepankiewiczem i księgową Anną Puszkiewicz podpisał wicemarszałekKrzysztof Grabowski.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz