Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Święto wierzby, wikliny i gminy Wierzbinek. Rekordowa liczba wystawców na Targach SALIX

17:32, 19.05.2024 Aktualizacja: 19:09, 26.10.2025
Skomentuj Święto wierzby, wikliny i gminy Wierzbinek. Rekordowa liczba wystawców na...

Z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Mowa o Ogólnopolskich Targach Wierzby i Wikliny SALIX w Wierzbinku. W tym roku odbyła się ich jubileuszowa – 25. edycja. Tradycyjnie w Zielone Świątki do Wierzbinka zawitali wystawcy z wyrobów z wikliny, wierzby, kamienia, drewna, słomy i gliny. To wszystko za sprawą. 25. Ogólnopolskich Targów Wierzby i Wikliny SALIX, które połączone były z 32. Dniami Wierzbinka. Tegoroczna edycja, jak podkreślił wójt Paweł Szczepankiewicz, była rekordowa. Zgromadziła bowiem około 160 wystawców. 25. Ogólnopolskie Targi Wierzby i Wikliny SALIX połączone były z 32. Dniami Wierzbinka. Wielkie świętowanie w gminie trwało przez cały weekend. W sobotę odbył się rajd rowerowy. Natomiast przez całą niedzielę w parku można było zwiedzać stoiska wystawowe. Najlepsze stoiska podczas targów jak zwykle zostały nagrodzone. Podczas wydarzenia nie zabrakło zlotu motocyklowego i występów muzycznych. Gwiazdą wieczoru będzie znana piosenkarka Cleo. Więcej informacji o dzisiejszym wydarzeniu znajdziecie Państwo we wtorkowym wydaniu Przeglądu Konińskiego.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%