Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Wspólnie przeżyli 50 lat. Z okazji Złotych Godów w Wierzbinku

10:44, 08.03.2023 Aktualizacja: 03:46, 23.10.2025
Skomentuj Wspólnie przeżyli 50 lat. Z okazji Złotych Godów w Wierzbinku

8 listopada w sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Wierzbinku odbyłasię wyjątkowa uroczystość wręczenia Medali, przyznanychprzez Prezydenta RP,za ,,Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Dekoracji ośmiu par dokonał PawełSzczepankiewicz wójt Wierzbinka.

Obchody Złotych Godów toświęto nie tylko zgodnych małżonków, ale także ich rodzin. W miniony piątek zebraniw Urzędzie Gminy w Wierzbinku wspólnie i ze wzruszeniem celebrowali to wyjątkowewydarzenie. W gronie tegorocznych jubilatów znaleźli się Państwo: Wacława iEdward Grobelscy, Teresa i Zdzisław Latkowscy, Krystyna i Wiesław Pilewscy,Marianna i Kazimierz Trawińscy, Marianna i Henryk Waszakowie, Zofia i HenrykUlańscy, Gabriela i Henryk Woźniakowie, Marianna i Kazimierz Woźniakowie. WójtWierzbinka odznaczając jubilatów podkreślał, że wspólne przeżycie 50 lat wmałżeństwie jest pięknym przykładem dla młodszych pokoleń. Wszystkim paromredakcja serdecznie gratuluje i życzy wielu, kolejnych lat wypełnionych miłością,zrozumieniem i wzajemnym szacunkiem.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%