20 i 21 lipca, w gminieWierzbinek, w sołectwach Stara Ruda i Kalina odbyły się ,,Pikniki Rodzinne”.Zostały zorganizowane przez radną sołectwa Stara Ruda i Kalina Halinę Molenda-Walczakoraz panią sołtys sołectwa Stara Ruda Zofię Śmigielską i sołtysa sołectwa Kalina PawłaLiśkiewicza.
Na wszystkich, którzy zjawili się na piknikach czekało mnóstwo atrakcji. Zadbano odobrą zabawę zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Najmłodsi mogli skorzystać zciekawych gier, poszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach, a także pomalować sobietwarz i zrobić fantazyjny tatuaż. Żeby się nie nudziły ani przez moment całościdoglądała profesjonalna animatorka zajęć. Nikt też nie myślał o uciekaniu dodomu na podwieczorek, ponieważ organizatorzy pomyśleli również o dobrym jedzeniu.Na głodnych czekały smaczne kiełbaski z grilla, przepyszne ciasta, a na milusińskichlody. Było w czym wybierać.
Organizatorzy dziękują sponsorom i członkom OSP Stara Rudai Broniszewo za okazaną pomoc i wsparcie przy organizacji ,,Pikników Rodzinnych”.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz