„Ja w internecie” to cykl bezpłatnych zajęć, które mają zwiększyć grupęświadomych i kompetentnych użytkowników internetu oraz e-usług publicznych,zdolnych realizować potrzeby informacyjne, kulturalne, biznesowe,administracyjne i społeczne w bezpieczny, legalny sposób przy użyciunowoczesnych narzędzi cyfrowych. Uczestnicy mają szansę zdobywać wiedzę w kilkuróżnych dziedzinach. Wczoraj wójt Paweł Szczepankiewicz wręczył pierwszecertyfikaty ukończenia kursu komputerowego. – Dziękuję wszystkim paniom za udział w projekcie, a panu Michałowi Sajaza bardzo sprawne i merytoryczne prowadzenie szkolenia – mówi wójt.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz