Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Orszak Trzech Króli przejdzie po raz pierwszy. „Sprawmy, by na ulicach było radośnie i kolorowo”

23:11, 04.01.2019 Aktualizacja: 15:14, 25.09.2025
Skomentuj Orszak Trzech Króli przejdzie po raz pierwszy. „Sprawmy, by na ulicach...

W tym roku i gmina Kazimierz Biskupi przystąpiła do Fundacji Orszak Trzech Króli, dzięki czemu może u siebie zorganizować prawdziwy świąteczny przemarsz. Już kilkanaście dni temu do tamtejszego GOK-u dotarły prezenty od fundacji - korony i śpiewniki. A jutro, w niedzielę, 6 stycznia o godz. 12.00 rozpocznie się msza św. w kościele p.w. św. Marcina. Tam wszyscy otrzymają śpiewniki, korony oraz naklejki i wyruszą w orszaku. Tego dnia odbędzie się też radosne kolędowanie w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Kazimierzu Biskupim. – Zachęcamy, szczególnie najmłodszych, do przebrania się - królowie, aniołowie i diabełki mile widziane. Sprawmy, by na ulicach Kazimierza było radośnie i kolorowo – zapraszają organizatorzy.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%