Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Strażacy remontują garaż. Czekają na ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy

11:08, 14.08.2023 Aktualizacja: 22:24, 20.10.2025
Skomentuj Strażacy remontują garaż. Czekają na ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy

Druhowie z OSP w Krzymowie remontują swojegaraże. W ten sposób przygotowują się na odbiór nowego samochodu. Wszyskieprace druhowie przeprowadzili sami.Druhowie sami remontują

– 5 sierpniarozpoczęły się prace w naszych garażach. Wszystko to spowodowane jestprzyjazdem nowego, ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego – informują strażacy.Druhowie wyburzyli ścianki i skuli posadzki. – Kolejnym etapem było wylanieprzez naszych druhów nowej posadzki. To dopiero początek prac jakie sąprzewidziane w naszych garażach. Wnajbliższym czasie zostanie poprawiony wjazd oraz ściany. Wszystkie prace zostaływykonane przez druhów – informują strażacy z Krzymowa.

Byli też sponsorzy

Wsparli strażaków takżemiejscowi przedsiębiorcy wypożyczając potrzebny sprzęt oraz przekazującmateriały budowlane. – Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie. O kolejnychdziałaniach będziemy informować na bieżąco – piszą w mediach społecznościowych.

Zdj. OSP wKrzymowie

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%