Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Na nowego busa nie wydali z budżetu ani złotówki. To już drugie takie auto

11:05, 15.07.2022 Aktualizacja: 22:41, 20.10.2025
Skomentuj Na nowego busa nie wydali z budżetu ani złotówki. To już drugie takie auto

Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu zPFRON oraz środkom ze specjalnego Funduszu przeciwdziałania COVID-19 gminieGrodziec udało się kupić kolejny fabrycznie nowy, specjalny samochód doprzewozu osób niepełnoprawnych, w tym pacjentów zagrożonych COVID-19 i 22. Trzebapodkreślić, że to już drugie takie auto w tej kadencji.

Z PFRON-ugmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 105.000 zł. Posiadane także środki ze specjalnego Funduszuprzeciwdziałania COVID-19 pozwoliły na zakup wspomnianego busa. – Warto przytym dodać, że obrany przez gminę montaż finansowy sprawił, że zakup nowego autamógł się odbyć z zerowym obciążeniem dla budżetu gminy – informuje Mariusz Woźniak, wójt gminy Grodziec.

Renault traficgrand PACK CLIM blue 2.0 dci o wartości 172 tysięcy złotych zastąpi zakupionegow 2018 r. volkswagena transportera, który zostanie w najbliższym czasieprzekazany bezpłatnie OSP w Biskupicach w celu zwiększenia gotowościoperacyjnej jednostki.

MF

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%