„Firma Solaris prosi o dopłatę na konto gminy Grodziecza zaległą ratę fotowoltaiki” – takie wiadomości trafiają w formie sms domieszkańców gminy Grodziec. To oszustwo. Wójt apeluje, by je ignorować, ale teżpowiadomić policję i urząd.
Jakinformuje dziś z rana wójt gminy Grodziec, Mariusz Woźniak, fałszywe wiadomościsms trafiają do mieszkańców jego gminy. W treści jest informacja, że „firmaSolaris prosi o dopłatę na konto gminy Grodziec za zaległą ratę fotowoltaiki”.– NIE współpracujemy z tą firmą. Prosimyo ignorowanie takich wiadomości i nie dokonywanie wpłat – apeluje.Jednocześnie w przypadku otrzymania takiego sms-a wójt prosi o kontakt zpracownikiem Urzędu Gminy Grodziec pod nr tel. 63 2485500 wew. 25 lub bezpośredniozgłaszanie takich przypadków na pollicję.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz